SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES GOLF 5 2.0 TDI FULL OPSION VITI 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,455
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
110638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 2.0 TDI
EKSTRA
KLIM TRONIK
ABS
ESPI
KOMANDA TIMON
NAVI CD
FELLNE TMIRA
I SERVISUN KOMLET
PER ME SHUM NA TEL
044 106 941& 044 877 535Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
044 106 941
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »