SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault kango
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2007
ID e produktit :
110642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Kango 1.5 diesel i sapo ardhur mga gjermania krejt servisat i ka para 1 muje goma te reja te dimrit koshnica krejt Viti i prodhimit 2007 Mund te me kontaktoni edhe ne viber +37745930302

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Kosovo
045930302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »