SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
Mercedes E 200
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
200.00
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
110649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes E200 1995
Informata rreth publikuesit
Labinot
Rahovec
044914118
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »