SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Doblo 1.2 Benzin Klima
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '16
Lloji :
Fiat Doblo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
109,216
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
110662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Doblo ne gjendje shum mir te teknike i doganuar ne maj te vitit 2016 ka regjistrim deri me 05.maj 2017.Ka 109,216km te garantuara me liber. Esht 1.2 beniz me hargjime shum te vogla.Mund te perdoret per familje dhe firma dhe posedon armortizera per ngarkes.Ka klim,abs,servo,CDplayer,dritare elektronike,ka dypar goma te veres me fellne kurse te dimrit te paperdorura me bandash.Ka rrypin dhembezor te ndrruar dhe ulen+filterat si dhe posedon bagazhin per ngarkes mbi vetur.Nuk ka nevoj per investime.Telefoni mbas ores 6, 044-816-750 kurse viber +37744-945-257 mund te kontaktoni kurdo.
Informata rreth publikuesit
abdylaziz
Gjilan
044-816-750
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »