SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz A170
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
110668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Osht ne gjendje perfekte ka te gjitha qka i duhen nje kerrit : Klim , Abs, Senzora para mbrapa , Gjamat elektonik karrgiat me nxemje 5 shpejtsi ka te gjitha senet i ardhun nga gjermonia per me shum na kontaktoni ne numrin e telit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leotrim
Prishtinë
044347966
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »