SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.6 i thjesht
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
253
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
110680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjendje te reegullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Malishevë
045646992
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »