SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
101
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
110686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW T5 viti
Informata rreth publikuesit
visa
Prishtinë
045332311
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »