SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat ibiza
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '16
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
ID e produktit :
110704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat ibiza 1.4 benzin 2001 , ne gjendje shum te mir servisin e ka te kryn , regjistrim deri 20.07.2016 +kartonin e gjelbert , shpenzime te vogla ,xhama me rrym ,abs, esp,klim ,fellne alumini , regjistrimi i pare ne kosov 045477139
Informata rreth publikuesit
Bleron
Manchester, United Kingdom
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »