SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2004
ID e produktit :
110780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa 1.3 cdti ngjendje shum tmir viti i prodhimit 2004 185000 me liber te servisit per me shum info ne numrin e tel 045553096+ viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
045553096
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »