SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 2.2 Turbo Diesel 2003 full extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
110781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt me servis te kryer

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelqo
Muri, Aargau
049296552 ose +41792673516
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »