SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 1.9 tdi me i te kuqe
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
242,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
110794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audia A3 1.9 TDI me I te kuqe, dizell marshi manual klim funksionale gjama elektronik pasqyra elektronikre ,vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje investim,me shpenzime te vogla ,targa te Italis.
nr.tel. +38649702239
dhe ni viber +38649702239

Çmimi 2300 pak i negociushem
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Therandë
+38649702239
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »