SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes C 200 Cdi
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
Lloji :
Mercedes C 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1995
ID e produktit :
110800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes C 200 viti i prodhimit 1995.Vetura eshte ne gjendje te mir nuk ka klim eshte i ruajtur jasht dhe brenda.Posedon Abs,airbag srs ets musik fellne dhe goma te reja te dimrit etj.Per me shum informata.Nr kontaktues 044388032 ose viber +37744388032Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erolind
Gjakovë
049220402
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »