SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa 1.2 16v
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
138,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
110807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa 1.2 16vAsht i bam servis me dy par guma ver e dimerAsht ba kontrola teknike ne svicer para se u ardh nkosov.Asht pa doganuar.Per ma shum.. Ju lutem veq me viber +41793528847

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guri
Prishtinë
0041793528847
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »