SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 123 d 2008
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
Lloji :
BMW 1 Series
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
110817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
full opsionePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
durim
Prizren
049890680
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »