SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C 2008
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,640
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
110823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 3c 2.0 TDI viti 2007 modeli 2008 ,Vetura esht ne gjendje shum te mir dhe te shkelqyeshme teknike dhe optike.
Vetura osht me te gjitha opsionet full ekstra esht automatik tiptronik (DSG) ,vetura ka 197640Km te garantuara me liber te servisit,ka 170ps, esht e ardhur nga Zvicrra regjistrimi i pare RKS.
Vetura posedon : senzora parkingu para dhe mbrapa,karriga elektrike dhe me ngrohje,pasqyre elektrike dhe me ngrohje,air bag,abs,esp,auto hold,xhama elektrik,xhama te erret fabrikisht,mbyllje qendrore,navi tv,rregullues klime etj etj me nje fjal vetura eshte ne gjendje perfekte dhe full extra per me shum info kontakto 045339998,viber +37744325790
Informata rreth publikuesit
Vllaznim
Vushtrri
049 119 338
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »