SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lancia ypsilon
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
Lloji :
Lancia Ypsilon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
110834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lancia ypsilon 2001 ngjendje te rregullt regjistrim deri ne muajin e 11 goma te dimrit mundsi ndrrimi me wetur me te madhe.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
045624639
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »