SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes gjip ford ranger -03 4x4 Rks 1 VIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Ford Ranger
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
110842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gjip ford ranger viti I prodhimit 2003 2.5 diesel 4x4 Rks 1 VIT regjistrimi I dyt n kosov jam pronari I par esht ne gjendje shuum te mir Posedon Klim a\c Airbag etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Raif
Viti
044 472 374
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »