SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 2005
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
110876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5tdi 1,9dizel 2005 shum I ruajturPostuar nëpërmjet celularit.
Pa tabela ,I ardhur nga Gjermania.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
045441570
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »