SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 206 ndrrim me veture automatik
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
110884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206 2.0 Hdi Roland Garros seri speciale me panoram,karrika te lekures,klimatronik,senzora te shiut,drita automatike.Vetura eshte ne gjendje shume te mire.
Bej ndrrim
+37744363766
Informata rreth publikuesit
uran
044363766
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »