SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a3 sportback --automatik-- DSG --..viti 2006
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor
ID e produktit :
110886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a3 sportback --automatik-- DSG --..viti 2006 -vetura esht e posa ardhur nga gjermania dhe ka 192.000 km me liber servisit dhe 2 qelsa. qmimi 9000 euro me dogan te paguar..... tele 044111148........... ........................................................................................golf 4 pacifik. golf 4 pacific.opel corsa. opel meriva,opel zafira. opel vektra. opel. fiat punto. fiat stilo. fiat bravo. fiat. seat inka. seat ibiza. seat toledo. seat.mercedes c220. mercedes e 220. mercedes ml. bmw 530. bmw 318. bmw 120. bmw x5. bmw x6.bmw.. golf 3. golf 4. golf 5. golf 6. golf 7.golf pacifik.citroen c 3. citroen c4. citroen c 5.audi a2. audi a3. audi a4. audi a5. audi a6. audi a7. audi a8. audi q7.peugeot 206. peugeot 307. peugeot.renault .audi automatik
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
044354454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »