SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4- 1.9 TDI 74 kw-pacific-viti 2003
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player
ID e produktit :
110889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 4- 1.9 TDI 74 kw-pacific-viti 2003 vetura esht e posa ardhur nga gjermania -- vetrura ka 187.000 km me liber servisit---- qmimi 5800 euro me dogan te paguar----tele 044111148-----ndrrim jo------------------------------------......golf 4 pacifik.golf 4 pacifik. golf 4 pacific.opel corsa. opel meriva,opel zafira. opel vektra. opel. fiat punto. fiat stilo. fiat bravo. fiat. seat inka. seat ibiza. seat toledo. seat.mercedes c220. mercedes e 220. mercedes ml. bmw 530. bmw 318. bmw 120. bmw x5. bmw x6.bmw.. golf 3. golf 4. golf 5. golf 6. golf 7.golf pacifik.citroen c 3. citroen c4. citroen c 5.audi a2. audi a3. audi a4. audi a5. audi a6. audi a7. audi a8. audi q7.peugeot 206. peugeot 307. peugeot.renault
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
044354454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »