SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet honday dhe pergouet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
Lloji :
Peugeot Partner
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
110903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten ty automjetet ne gjendje perfekte -Honday lantra eshte 1.6 benzin ka shpenzime shume te vogla ngjyra e kuqe pa dogan i sapo ardhur nga gjermania viti 1997-pergouet partner me ulse ka centrall,dritaret me elektrik,ka kukë,abs,airbag,ESP e shume gjera te tjera pa dogan . Viti 1999Qmimi i hondayt 990€Qmimi i pergouet 1100€Bejme edhe ndrim me vetura tjera

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bleron
Skënderaj
044214121
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »