SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ford probe 2.2 benzin ne gjendje shum t.mir qmimi 1200e
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
Lloji :
Ford Probe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1993
ID e produktit :
110916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sport i rigjistruar Deri me 10 03 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ceramica
Ferizaj
044165526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »