SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Land rover freelander viti 2004-05 ose nrohet me x5 ose land rover discover 2.5 tds
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
Lloji :
Land Rover
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
200.00
Viti :
2004
ID e produktit :
110917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina ka 180 000 klm te bera esht perdorur nga 2 pronar un dhe nje kusheriri im ne itali . Makina eshte super 5 disqe tpa demtuar makina shum e paster etj etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Deejay
Ersekë
0699903987
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »