SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes passat 1.8i thjesht rks 06. 01. 2017
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
198
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
110922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 1.8i thjesht esht ne gjendje shum te mir viti 2000 ka regjistrim deri met 06.01.2017 ka airbag, centrall, gjama elektronike, pasqyre elektronike, klim atronik, abs, esp,karrika me nxemje muzik te mir fellne alumini, 4 GOMA TE REJA servisin e kryer vetem benzin mi qit interierin teper te mir kilometrazha e sakt 197mi te kalume etj viber +37744636951 044 440 578
Informata rreth publikuesit
Lorik
049212955 044636951
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »