SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6 FULLOPSION
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,300
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
110924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 lleda para mas karrikat likur marsha Automatik kubikazha 2mij senzora para mas pull me hi parking vet amortizerat comfort sport senzora shufershajmePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edoon
Ferizaj
044999822
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »