SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
110927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra 1.7 dti viti 2003 ngjendje te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mustaf
Prishtinë
044142313
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »