SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Audi A4 B8 viti 2008 2.0 TDI
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
110930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 B8 2.0 TDI viti 2008
Kerri asht ne gjendje shum te mir servisat e krym
Rrypi dhamzor i ndrrum me 176000 km
Kerri gjindet ne Gjermani ka per momentim 230000KM . Hargjon 5.3 Litra ne (100km)
Extra :
Tempomat : 18 zoll Alufelgen:kuken:Nzemje te korrikav: sport federa e shum tjera
Mund te me kontaktoni ne : Viber /WhatsappPostuar nëpërmjet
Kerri asht ne fund te Korrikut ne Kosov
Informata rreth publikuesit
Adnan
Prishtinë
4915170105252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »