SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtet Mercedes-benz A170 Cdi
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
110950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes benz A170 cdi 2003 vetura posedon klim centrall pasqyre me nxemje centrall etj vetura esht e ardhun nga gjermania

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kiki
Besianë
045614168
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »