SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mazda6-2004- 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Lloji :
Mazda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
110955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mazda 6 ne fund te 2004 esht 2.0 dizell vetura hipotek nuk osht ne dukumenta ju garantojm per informata më te detajuara kontaktoni ne numrin (+377 )044307944

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Osman
Prishtinë
044307944
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »