SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen BMW 630i 2006
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
BMW 6 Series
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
110978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet BMW 630i shum ne gjendje te rregullt.. Èsht me te gjitha paisjet e seriès 6. Senzora parkimi,Panoram,Navigacion te madh, fellne 19coll,karrikat Likur, karrikat me nxemje+levizje elektrike, shum sende extra regjistrim 1 vit shpenzimet 7/8L 100km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Ferizaj
044712012
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »