SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320d automatik
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
110983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320 2.0 dizel automatik tiptronik vetura eshte ne gjendje shum te mir Dhe e ruajtur si mrena Dhe jasht eshte pa dogan e ardhur prej gjermanis

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dion
Vushtrri
044-234-686
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »