SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Calibra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
ID e produktit :
111017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura Opel Calibra 2.0 benzin viti 91 ,ne gjendje shum te mire ,eshte me goma te dimrit ,Regjistrim ka deri me 13.07.2016,Bejm edhe nderrim nese me konvenon edhe mua per me shum Tel:045-533-276
Informata rreth publikuesit
rrustem_kastrati
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »