SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 tdi
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
111018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vw golf 4 1.9 td(i) in e kuqe pa dogan shum i rujtun tip top i ardhur nga gjermania nuk e ka klimen.
Informata rreth publikuesit
elion
Prishtinë
044405993
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »