SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
x5 M-packet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
111023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Bmw X5 i ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
doli_sweety@hotmail.com
Pejë
049668067
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »