SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skoda Fabia 1.4 mpi
Çmimi :
€7,999.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '16
Lloji :
Skoda Fabia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
94,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2010
ID e produktit :
111039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda Fabia,
1.4 mpi, 16v,
85 kuaj fuqi,
2010,
94.000 km.


Opcionet shtes:

Drita mjegulle,
Pasqyret me ngrohje,
Klime,
4xairbag,
Bord kompjuter (shpejtesia mesatare/maksimale, rruga pershkruar, shpenzime mesatare/maksimale, rrruga qe mund te behet me karbzuantin e mbetur),
Radio cd/mp3/aux,
Goma Dimri+ Vere (te pa perdorura),
2 qelsa me telekomand.


Makina eshte ne gjendje te mire motorike&vizuele, jam pronari i pare dhe te gjitha sherbimet i ka te kryera me rregull.
Vetura eshte servisuar tek Porsche Prishtina cdo 10.000km dhe kete mund ta deshmoj me liber servisi.

Aryseja e shitjes: mos perdorimi pasi kam marr veture tjeter.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
0037745369509
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »