SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 dti.
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
111071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 1.7 dti- 1 Vit regjistrim posedon klimë,4 gomat e reja të dimrit,gjithashtu servisin e kryer.Presim blerë serioz. Na kontaktoni në :- 044639447 dhe në viber +37744639447
Informata rreth publikuesit
Fisi
044639447
Pr [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »