SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat BUSINESS 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
111073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes
Veturen
Passat
b5- BUSINESS
1.9
TDI - DI TE KUQE
Klimatronic
Karrikat teper te bukura
Shum i rujtur
Karriga me nxemje
6 Shpejtsi
Tempomat
Esp
me pulla ne vollan
Ne gjendje shume te mire teknike
vetura posedon liber te sevisit
posedon 2 par alofelga
i ardhur nga austria
Rexhistrim 1 vit
rrypin e motorrit te ndrum po ashtu edhe vain e ndrum
Vetura gjindet afer pejes ...

Pres Blers Serioz qmimi me Marrveshje ...


tel +38649598799 Viber 24h
Informata rreth publikuesit
Arti
Pejë
049598799
SEMITRONIX [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »