SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sheh Chevrolet Captiva 2.0 D 2009
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
111084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte bler nga Siqani me km 0.0 , ka regjistrim deri ne prill dhe po ashtu jane vendosu 4 gomat te reja.
ABS,Airbags (Front and Side Airbags),ESP,Fog lamp
Four wheel drive,Immobilizer,Light sensor
Particulate filter,Rain sensor
Traction control,CD player,Central locking,Climatisation (Automatic air conditioning),Cruise control,Electric windows,MP3 interface,Multifunction steering wheel,On-board computer,Parking sensors (Rear)
Power Assisted Steering,Tuner/radio
Informata rreth publikuesit
edis
Prizren
044126762
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »