SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 3.0d -08
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '17
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
111085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te rregullt
Senzor per parkim & dy par guma dhe fellne
Bej ndrrim me Golf 4
Informata rreth publikuesit
Berat
Gjilan
044 24 39 05
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »