SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes benz (sport)
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,500
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1983
ID e produktit :
111100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes benz (sport)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
emran
Prishtinë
049167330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »