SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat S-line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
111108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Passat viti i prodhimit 2001 ,TDI (DI) 6 shpejtesi, i ardhur nga Zvicrra, ne gjendje perfekte.
Posedon: Klimatronic,xhama elektronic,karrika me nxemje,gjysem lekur,liber te servisit,4 gomat e reja,CD magazine etj...
Pa Dogan.
Informata rreth publikuesit
Edmon
Klinë
044739923
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »