SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai H-1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Hyundai Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2008
ID e produktit :
111118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi eshte ne gjendje te rregullte, ka gomat e dimrit dhe eshte i regjistruar.
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
+37745335331
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »