SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Mercedes 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,179,999
Viti :
2002
Ekstra :
Alarm, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
111120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 200 CDI AVANGARD manual 6 shpejtsi,viti i prodhimit 2002 ,vetura eshte e rujtun dhe ne gjendje shume te mire teknike pa asnje defekt , kilometrat i ka te garantuara 17000017999
Informata rreth publikuesit
rock__leo
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »