SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1985
ID e produktit :
111125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 1.6 diesel. 1985Postuar nëpërmjet celularit.
044394879
Informata rreth publikuesit
Dire
044394879
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »