SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat c3 2.0tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
111133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat 2.0 vviti 2006,Shum I rujtun

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Mitrovicë
049174090
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »