SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.2 Benzin
Çmimi :
€3,450.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
188,034
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
111139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet polo benzin 1.2 viti i prodhimit 2003
vetura eshte ne gjendje te rregullt,servisin e kryer,goma te dimrit,klim AC
regjitrim edhe 8 muaj
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prishtinë
049277537
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »