SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw Touran 2.0TDI i po sa ardhur nga ch
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
ID e produktit :
111143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KUSH I KA PARET HALLAL SKA QKA PRET------PRIVAT-------PRIVAT------PRIVAT---------MAKIN FAMILJARE EKONOMIKE-100%E SIGURT,KILOMETRA E SERVISAT 100%GARANT VET E KAM PRU PREJ ZVICRESVW TOURAN2.0 TDI i po sa ardhur nga CH ( 13.01.2016) Viti i prodhimit : 06.20036 shpejtsiKilometrazha : 245.000km ( te garantuara me liber servisi )140 PS 7 ulseAlufellneTempomatDritat-XENONClima tronicBoard computerZerim shum te mirKontrolli teknik i kryer ne Zvicer me : 18.12.2014Shum i paster mrena dhe jashtPres bleres seriozInfo : 049 648 730 ose Viber : +41 76 606 70 23

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kenan
049648730
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »