SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf2
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
111146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf2 2dyrsh 1.6Turbo dizel hargjime te vogla , kerri esht ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni : +37745321242

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledi
Prizren
044 32-12-42
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »