SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Passat 2.0 TDI
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
111149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Volkswagen Passat B7 Comfortline Limousine 2.0 TDI . Viti prodhimit 11/2011 , nuk ka dalur ne rruge deri me 2012 . Me liber servisi per kilometra garantojme, me komanda ne timon, rripi dhembezor edhe servisi te sapo bere te Porsche Prishtina, i sapo doganuar dhe i regjistruar deri me 18.01.2017,per me shume thirrni ne 049-795-050 SMS nuk i kthej
Informata rreth publikuesit
Hekuran
+38649795050
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »